ABBY FineReader 14

ABBY FineReader 14

Program ABBYY FineReader wykorzystujący wysoce cenioną technologią technologią do rozpoznawania tekstu OCR. Ze względu na ogromną skuteczność rozpoznawania znaków, ABBYY FineReader jest bardzo popularny i spotykany w księgowości oraz w wielu firmach m.in. do archiwizacji dokumentów.

Najnowsza wersja, ABBYY FineReader 14, wyróżnia się jeszcze bardziej udoskonalonym systemem OCR. W ten sposób praca z dokumentami w formie papierowej oraz cyfrowej stała się jeszcze bardziej efektywna – najbardziej widać to, poprzez oszczędność czasu poświęcanego wcześniej na ręczne przepisywanie informacji. Jednak to nie jedyna możliwość programu. Zawiera on bogatą funkcjonalność, przydatną dla każdego, kto w większej mierze pracuje dokumentami.

Co nowego?

ABBYY FineReader w wersji czternastej został wyposażony w narzędzia, które dają możliwość szybkiej i bardzo dokładne przetwarzanie informacji zawartych na skanach oraz dokumentach cyfrowych (np. w PDF). Jednocześnie zachowuje pierwotny układ treści i odwzorowuje go w formie możliwej do edycji oraz wielokrotnego użycia. W ten sposób mogą być przetworzone dokumenty w najróżniejszym języku – ABBYY FineReader 14 obsługuje ich ponad 190. Kilka wersji – różny zakres możliwości Program ABBYY FineReader 14 został wydany w trzech wersjach: Standard, Corporate i Enterprise. Wersja najprostsza, Standard, to możliwość przetwarzania treści skanów i plików w formie graficznej (obsługiwane formaty to m.in. TIFF, JPEG, PNG, BMP, GIF). Ponadto pozwala przetworzyć dokumenty PDF i PDF/А w celu edycji. W wersji Corporate podstawowa wersja została rozszerzona o funkcję porównywania dokumentów.

Ponadto jest wyposażona w możliwość tworzenia harmonogramu zadań zautomatyzowanych oraz przeprowadzania automatycznych konwersji. Dodanie odpowiednich modułów pozwoliło ponadto na pracę zintegrowaną. Ostatnia wersja została przeznaczona dla przedsiębiorstw. Enterprise łączy funkcjonalność obydwu niższych wersji z konwersją wysokiej produktywności przeprowadzaną bez nadzoru. Ogólne zalety programu Profesjonalna technologia pozwala na bardzo szybkie przetwarzanie dokumentów. Bez problemów radzi sobie również w wypadkach, gdzie tekst jest słabo widoczny lub nie do końca wyraźny. Wiele możliwości pracy nad tekstem to również praktyczna funkcjonalność. Tekst (również graficzny) można dowolnie modyfikować, edytować, zarządzać metadanymi, dodawać komentarze i znaczniki. Dostępna jest również ochrona i archiwizacja dokumentów. Wszystko to w połączeniu z prostotą i intuicyjnością programu sprawia, że praca nie sprawia trudności. Znaleźć mogą go Państwo w sklepie https://www.vebo.pl/abbyy-pdf-transformer

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Powered by WordPress | Designed by: free Drupal themes | Thanks to hostgator coupon and cheap hosting